GXE36000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GXE36000
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 4.5-36PF 200V TH
Foi de date: GXE36000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GXE36000
Număr parc GXE36000 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 4.5-36PF 200V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15057 pcs Fișa cu date GXE36000.pdf
Tensiune - evaluat 200V Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Serie FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.449" (11.40mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE)
descriere detaliata 4.5 ~ 36pF Trimmer Capacitor 200V Top and Bottom Through Hole Capacitate 4.5 ~ 36pF