GXE27000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GXE27000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GXE27000
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 3.5-27PF 200V TH
Foi de date: GXE27000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GXE27000
Număr parc GXE27000 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 3.5-27PF 200V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8398 pcs Fișa cu date GXE27000.pdf
Tensiune - evaluat 200V Dimensiune / Dimensiune 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm)
Serie FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
ambalare Bulk Alte nume GXE27000-ND
SG9268
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 0.402" (10.20mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE) descriere detaliata 3.5 ~ 27pF Trimmer Capacitor 200V Top and Bottom Through Hole
Capacitate 3.5 ~ 27pF Tip de ajustare Top and Bottom