GHV5R531
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GHV5R531
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 0.8-5.5PF 750V SMD
Foi de date: GHV5R531.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GHV5R531
Număr parc GHV5R531 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 0.8-5.5PF 750V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1668 pcs Fișa cu date GHV5R531.pdf
Tensiune - evaluat 750V Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia (7.92mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 1000 @ 20MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.383" (9.73mm)
Caracteristici Sealed Material dielectric Glass
descriere detaliata 0.8 ~ 5.5pF Trimmer Capacitor 750V Top Surface Mount Capacitate 0.8 ~ 5.5pF