GHV38000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GHV38000
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 0.8-38PF 1250V TH
Foi de date: GHV38000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GHV38000
Număr parc GHV38000 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 0.8-38PF 1250V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1395 pcs Fișa cu date GHV38000.pdf
Tensiune - evaluat 1250V Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia (7.92mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.703" (43.26mm)
Caracteristici Sealed Material dielectric Glass
descriere detaliata 0.8 ~ 38pF Trimmer Capacitor 1250V Side Through Hole Capacitate 0.8 ~ 38pF