GER28000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GER28000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GER28000
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 1-28PF 1000V
Foi de date: GER28000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GER28000
Număr parc GER28000 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 1-28PF 1000V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1479 pcs Fișa cu date GER28000.pdf
Tensiune - evaluat 1000V Dimensiune / Dimensiune 0.312" Dia (7.92mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 350 @ 20MHz
ambalare Bulk Alte nume GER28000-ND
SG9165
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare User Defined
Înălțime - așezată (Max) 0.703" (17.86mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Glass descriere detaliata 1 ~ 28pF Trimmer Capacitor 1000V Top User Defined
Capacitate 1 ~ 28pF Tip de ajustare Top