GNN1R250
Sprague GoodmanSprague Goodman
GNN1R250 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GNN1R250
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V
Foi de date: GNN1R250.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GNN1R250
Număr parc GNN1R250 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2695 pcs Fișa cu date GNN1R250.pdf
Tensiune - evaluat 500V Dimensiune / Dimensiune 0.075" Dia (1.90mm)
Serie PISTONCAP® Q @ Freq 4000 @ 250MHz
ambalare Bulk Alte nume GNN1R250-ND
SG9232
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare User Defined
Înălțime - așezată (Max) 0.230" (5.80mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Sapphire descriere detaliata 0.3 ~ 1.2pF Trimmer Capacitor 500V User Defined
Capacitate 0.3 ~ 1.2pF Tip de ajustare -