MS27656T25F43PC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T25F43PC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Foi de date: MS27656T25F43PC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 894 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 894 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T25F43PC
Număr parc MS27656T25F43PC Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 894 pcs Fișa cu date MS27656T25F43PC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL J
Shell Size - Introduceți 25-43 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-43270
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 43 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy