MS27656T25F43PC-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T25F43PC-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
Foi de date: MS27656T25F43PC-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 871 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T25F43PC-LC
Număr parc MS27656T25F43PC-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 871 pcs Fișa cu date MS27656T25F43PC-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume 1792-43271 Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 43
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount