MS27656T23F55PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T23F55PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 55C 55#20 PIN RECP
Foi de date: MS27656T23F55PA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 954 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 954 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T23F55PA
Număr parc MS27656T23F55PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 55C 55#20 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 954 pcs Fișa cu date MS27656T23F55PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL H
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-42921
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27656T23F55PB
MS27656T23F55PB
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 55C 55#20 PIN RECP
In stoc: 778 pcs
Descarca: MS27656T23F55PB.pdf
RFQ
MS27656T23F55PC
MS27656T23F55PC
In stoc: 997 pcs
Descarca: MS27656T23F55PC.pdf
RFQ
MS27656T23F55PA
MS27656T23F55PA
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: LJT 55C 55#20 PIN WALL RECP
In stoc: 6200 pcs
Descarca: MS27656T23F55PA.pdf
MS27656T23F55P
MS27656T23F55P
Descriere: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP