MS27656T23F55PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T23F55PC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27656T23F55PC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 975 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 975 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T23F55PC
Număr parc MS27656T23F55PC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 975 pcs Fișa cu date MS27656T23F55PC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
ambalare Bulk Alte nume AMS27656T23F55PC
MS27656T23F55PC-ND
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent -