MS27656T23F55AA
MS27656T23F55AA
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 55C 55#20 PIN RECP
In stoc: 1075 pcs
Descarca: MS27656T23F55AA.pdf
RFQ
MS27656T23F53SL
MS27656T23F53SL
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
In stoc: 1881 pcs
Descarca: MS27656T23F53SL.pdf
RFQ
MS27656T23F55P
MS27656T23F55P
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Descarca: MS27656T23F55P.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW