MS27656T23F53SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T23F53SB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 53C 53#20 SKT RECP
Foi de date: MS27656T23F53SB.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 809 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T23F53SB
Număr parc MS27656T23F53SB Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 53C 53#20 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 809 pcs Fișa cu date MS27656T23F53SB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL H
Shell Size - Introduceți 23-53 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-42908
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 53 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy