MS27474T20B16S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27474T20B16S
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 16C 16#16 J/N
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 636 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 636 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27474T20B16S
Număr parc MS27474T20B16S Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 16C 16#16 J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 636 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL G
Shell Size - Introduceți 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II
ambalare Bulk Alte nume 1792-40657
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Olive Drab
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27474T20B16PB
MS27474T20B16PB
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT MALE 16POS GOLD CRIMP
In stoc: 885 pcs
Descarca: MS27474T20B16PB.pdf
RFQ
MS27474T20B1SA
MS27474T20B1SA
Descriere: CONN RCPT FMALE 79POS GOLD CRIMP