MS27474T20B16PD
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27474T20B16PD
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS
Foi de date: MS27474T20B16PD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27474T20B16PD
Număr parc MS27474T20B16PD Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1151 pcs Fișa cu date MS27474T20B16PD.pdf
Tensiune - evaluat 900VAC, 1250VDC Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II
Starea RoHS Bulk Alte nume AMS27474T20B16PD
MS27474T20B16PD-ND
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 16
Codul producătorului MS27474T20B16PD Diametru mare furnizat 20-16
Caracteristici - Descriere extinsă 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Ratingul curent 13A