MS27472T18Z32S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27472T18Z32S
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 32C 32#20 RECP
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 766 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 766 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27472T18Z32S
Număr parc MS27472T18Z32S Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 32C 32#20 RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 766 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL F
Shell Size - Introduceți 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II
ambalare Bulk Alte nume 1792-39458
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy