MS27472T18Z11P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27472T18Z11P
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 11C 11#16 RECP
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 678 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27472T18Z11P
Număr parc MS27472T18Z11P Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 11C 11#16 RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 678 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL F
Shell Size - Introduceți 18-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II
ambalare Bulk Alte nume 1792-39452
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy