MS27468T21F41SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27468T21F41SB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 41C 41#20 SKT J/N
Foi de date: MS27468T21F41SB.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 984 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 984 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27468T21F41SB
Număr parc MS27468T21F41SB Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 41C 41#20 SKT J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 984 pcs Fișa cu date MS27468T21F41SB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL G
Shell Size - Introduceți 21-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-38620
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27468T21F41SB
MS27468T21F41SB
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
In stoc: 898 pcs
Descarca: MS27468T21F41SB.pdf
RFQ
MS27468T21F41SB-LC
MS27468T21F41SB-LC
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
In stoc: 1283 pcs
Descarca: MS27468T21F41SB-LC.pdf
RFQ
MS27468T21F41SL
MS27468T21F41SL
Producători: Souriau Connection Technology
In stoc: 2184 pcs
Descarca: MS27468T21F41SL.pdf
MS27468T21F41SA-LC
MS27468T21F41SA-LC
Descarca: MS27468T21F41SA-LC.pdf
MS27468T21F41SB-LC
MS27468T21F41SB-LC