MS27468T21F41SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27468T21F41SC
Producator / Marca: Amphenol Aerospace Operations
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27468T21F41SC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27468T21F41SC
Număr parc MS27468T21F41SC Producător Amphenol Aerospace Operations
Descriere CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1083 pcs Fișa cu date MS27468T21F41SC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-41 Shell Material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
ambalare Bulk Alte nume AMS27468T21F41SC
MS27468T21F41SC-ND
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Introduceți materialul - Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent -