MS27468T15Z19SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27468T15Z19SA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 19C 19#20 SKT J/N
Foi de date: MS27468T15Z19SA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27468T15Z19SA
Număr parc MS27468T15Z19SA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 19C 19#20 SKT J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1127 pcs Fișa cu date MS27468T15Z19SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL D
Shell Size - Introduceți 15-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-38274
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy