MS27468T15Z18PA
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27468T15Z18PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 18C 18#20 PIN J/N
Foi de date: MS27468T15Z18PA.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27468T15Z18PA
Număr parc MS27468T15Z18PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 18C 18#20 PIN J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1077 pcs Fișa cu date MS27468T15Z18PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL D
Shell Size - Introduceți 15-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-38266
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy