JBXSR2G18FCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JBXSR2G18FCSDSR
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT 18POS PNL MNT SKT CRMP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile JBXSR2G18FCSDSR
Număr parc JBXSR2G18FCSDSR Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT 18POS PNL MNT SKT CRMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1242 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 660VDC Introduceți atribute IP40
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Brass, Chrome over Nickel
Materialul Shell, Finish - Serie JBX
Starea RoHS Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului JBXSR2G18FCSDSR
Diametru mare furnizat 2 Caracteristici Cable Clamp, Shielded
Descriere extinsă 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Descriere CONN RCPT 18POS PNL MNT SKT CRMP
Ratingul curent 5.5A Curent - maxim / contact Push-Pull