JBXSR2G16FCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: JBXSR2G16FCSDSR
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Foi de date: JBXSR2G16FCSDSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile JBXSR2G16FCSDSR
Număr parc JBXSR2G16FCSDSR Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1442 pcs Fișa cu date JBXSR2G16FCSDSR.pdf
Voltaj 730V terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 2 Shell Material Brass
Shell Finish Chrome over Nickel Serie JBX
ambalare Bulk Orientare G
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de poziții 16
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Ingress Protection IP40 Caracteristici Backshell
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 6A Materiale de contact -