8T624F29PA
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T624F29PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 29C 29#16 PIN PLUG
Foi de date: 8T624F29PA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 867 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 867 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T624F29PA
Număr parc 8T624F29PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 29C 29#16 PIN PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 867 pcs Fișa cu date 8T624F29PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-29 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-26236
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 29 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy