8T624F24PA
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T624F24PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
Foi de date: 8T624F24PA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 703 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 703 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T624F24PA
Număr parc 8T624F24PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 24C 12#16 12#12 PIN PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 703 pcs Fișa cu date 8T624F24PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 24-24 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-26230
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 24 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A, 23A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8T624F24AC
8T624F24AC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8T 24C 12#16 12#12 PIN PLUG
In stoc: 754 pcs
Descarca: 8T624F24AC.pdf
RFQ
8T624F24PC
8T624F24PC
In stoc: 527 pcs
Descarca: 8T624F24PC.pdf
RFQ
8T624F24PA-LC
8T624F24PA-LC
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 24POS INLINE