8T620Z11PN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T620Z11PN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Foi de date: 8T620Z11PN-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 723 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 723 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T620Z11PN-LC
Număr parc 8T620Z11PN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 723 pcs Fișa cu date 8T620Z11PN-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 20-11
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T ambalare Bulk
Alte nume 1792-26029 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 11
Culoarea carcasei Black Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Black Zinc Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.529" (38.83mm)