8T620Z11PB
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T620Z11PB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 11C 11#12 PIN PLUG
Foi de date: 8T620Z11PB.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 564 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 564 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T620Z11PB
Număr parc 8T620Z11PB Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 11C 11#12 PIN PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 564 pcs Fișa cu date 8T620Z11PB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 20-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-26026
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 23A Materiale de contact Copper Alloy