8T322F21PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T322F21PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 21C 21#16 PIN RECP
Foi de date: 8T322F21PN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8T322F21PN
Număr parc 8T322F21PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 21C 21#16 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1049 pcs Fișa cu date 8T322F21PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-24906
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy