8T322B55PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T322B55PN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Foi de date: 8T322B55PN-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 907 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 907 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T322B55PN-LC
Număr parc 8T322B55PN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 907 pcs Fișa cu date 8T322B55PN-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T ambalare Bulk
Alte nume 1792-24902 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 55
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount