8T218B32SN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T218B32SN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Foi de date: 8T218B32SN-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8T218B32SN-LC
Număr parc 8T218B32SN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1647 pcs Fișa cu date 8T218B32SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 18-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T ambalare Bulk
Alte nume 1792-24271 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 32
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount