8T218B32SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T218B32SC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 32C 32#20 SKT RECP
Foi de date: 8T218B32SC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 948 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 948 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T218B32SC
Număr parc 8T218B32SC Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 32C 32#20 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 948 pcs Fișa cu date 8T218B32SC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-24268
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy