8T118Z32SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T118Z32SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 32C 32#20 SKT RECP
Foi de date: 8T118Z32SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 602 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 602 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T118Z32SN
Număr parc 8T118Z32SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 32C 32#20 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 602 pcs Fișa cu date 8T118Z32SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-23868
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy