8T118Z28SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8T118Z28SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 28C 26#20 2#16 SKT RECP
Foi de date: 8T118Z28SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 688 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 688 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8T118Z28SN
Număr parc 8T118Z28SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 28C 26#20 2#16 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 688 pcs Fișa cu date 8T118Z28SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 18-28 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series II, 8T
ambalare Bulk Alte nume 1792-23862
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 28 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Black
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8T114F97SN
8T114F97SN
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8T 12C 8#20 4#16 SKT RECP
In stoc: 869 pcs
Descarca: 8T114F97SN.pdf
RFQ
8T118Z28BN
8T118Z28BN
Descriere: 8T 28C 26#20 2#16 SKT RECP
In stoc: 562 pcs
Descarca: 8T118Z28BN.pdf
RFQ
8T118Z28SN-LC
8T118Z28SN-LC
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 28POS INLINE