8LT525Z43SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT525Z43SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Foi de date: 8LT525Z43SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 634 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 634 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT525Z43SN
Număr parc 8LT525Z43SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 43C 23#20 20#16 SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 634 pcs Fișa cu date 8LT525Z43SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-43 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-21403
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 43 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy