8LT525Z43SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT525Z43SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
Foi de date: 8LT525Z43SA-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 659 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 659 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT525Z43SA-LC
Număr parc 8LT525Z43SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 659 pcs Fișa cu date 8LT525Z43SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT ambalare Bulk
Alte nume 1792-21402 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 43
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Green Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt Diametrul piuliței de cuplare 1.890" (48.01mm)