8LT523B55PC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT523B55PC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Foi de date: 8LT523B55PC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 883 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 883 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT523B55PC
Număr parc 8LT523B55PC Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 883 pcs Fișa cu date 8LT523B55PC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-20659
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy