8LT523B55PA
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT523B55PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
Foi de date: 8LT523B55PA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 813 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT523B55PA
Număr parc 8LT523B55PA Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 813 pcs Fișa cu date 8LT523B55PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-20655
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Olive Green
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8LT523B55PA-LC
8LT523B55PA-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE