8LT515F15PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT515F15PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 15C 14#20 1#16 PIN PLUG
Foi de date: 8LT515F15PN.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT515F15PN
Număr parc 8LT515F15PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 15C 14#20 1#16 PIN PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1263 pcs Fișa cu date 8LT515F15PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-15 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-19468
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy