8LT515F15PD
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT515F15PD
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 15C 14#20 1#16 PIN PLUG
Foi de date: 8LT515F15PD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8LT515F15PD
Număr parc 8LT515F15PD Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 15C 14#20 1#16 PIN PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1053 pcs Fișa cu date 8LT515F15PD.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-15 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-19466
Orientare D Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy