8LT013B04SC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT013B04SC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 4C 4#16 SKT RECP
Foi de date: 8LT013B04SC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8LT013B04SC
Număr parc 8LT013B04SC Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 4C 4#16 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1272 pcs Fișa cu date 8LT013B04SC.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 13-4 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-14386
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 4 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy