8LT013B04SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8LT013B04SA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 4C 4#16 SKT RECP
Foi de date: 8LT013B04SA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8LT013B04SA
Număr parc 8LT013B04SA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 4C 4#16 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1268 pcs Fișa cu date 8LT013B04SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 13-4 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
ambalare Bulk Alte nume 1792-14382
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 4 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy