8D523F55PN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D523F55PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 55C 55#20 PIN PLUG
Foi de date: 1.8D523F55PN.pdf2.8D523F55PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 867 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 867 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D523F55PN
Număr parc 8D523F55PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 55C 55#20 PIN PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 867 pcs Fișa cu date 1.8D523F55PN.pdf2.8D523F55PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 23-55 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-10428
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D523F55PD
8D523F55PD
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8D 55C 55#20 PIN PLUG
In stoc: 785 pcs
Descarca: 8D523F55PD.pdf
RFQ
8D523F55PN-LC
8D523F55PN-LC
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE