8D523F55PD-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D523F55PD-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Foi de date: 1.8D523F55PD-LC.pdf2.8D523F55PD-LC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8D523F55PD-LC
Număr parc 8D523F55PD-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1000 pcs Fișa cu date 1.8D523F55PD-LC.pdf2.8D523F55PD-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 23-55
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-10427 Orientare D
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 55
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum, Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.768" (44.91mm)