8D125ZC61SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D125ZC61SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 61C 61#20 SKT RECP
Foi de date: 8D125ZC61SN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 702 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 702 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D125ZC61SN
Număr parc 8D125ZC61SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 61C 61#20 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 702 pcs Fișa cu date 8D125ZC61SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-61 Shell Material Aluminum
Shell Finish Green Zinc Cobalt Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-6898
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Green
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D125ZC90BA
8D125ZC90BA
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8D 46C MIXED SKT RECP
In stoc: 820 pcs
Descarca: 8D125ZC90BA.pdf
RFQ
8D125ZC61SN-LC
8D125ZC61SN-LC
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 61POS INLINE