8D125ZC61SN-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D125ZC61SN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 61POS INLINE
Foi de date: 8D125ZC61SN-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 994 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 994 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D125ZC61SN-LC
Număr parc 8D125ZC61SN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 61POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 994 pcs Fișa cu date 8D125ZC61SN-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-61
Shell Material Aluminum Shell Finish Zinc Cobalt
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-6899 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 61
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Green Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)