8D125F19PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D125F19PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 19C 19#12 PIN RECP
Foi de date: 1.8D125F19PN.pdf2.8D125F19PN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 762 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 762 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D125F19PN
Număr parc 8D125F19PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 19C 19#12 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 762 pcs Fișa cu date 1.8D125F19PN.pdf2.8D125F19PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 25-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-6270
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 23A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D125F19PN-LC
8D125F19PN-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 19POS INLINE