8D125F19PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D125F19PN-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 19POS INLINE
Foi de date: 1.8D125F19PN-LC.pdf2.8D125F19PN-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 978 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D125F19PN-LC
Număr parc 8D125F19PN-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 19POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 978 pcs Fișa cu date 1.8D125F19PN-LC.pdf2.8D125F19PN-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-19
Shell Material Aluminum Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D ambalare Bulk
Alte nume 1792-6271 Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)