8D121W39SA
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D121W39SA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 39C 37#20 2#16 SKT RECP
Foi de date: 1.8D121W39SA.pdf2.8D121W39SA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8D121W39SA
Număr parc 8D121W39SA Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 1014 pcs Fișa cu date 1.8D121W39SA.pdf2.8D121W39SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-39 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-5705
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 39 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Culoare Olive Drab
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Marine, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
8D121W39SA-LC
8D121W39SA-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 39POS INLINE