8D121W39PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D121W39PB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Foi de date: 1.8D121W39PB.pdf2.8D121W39PB.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 784 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D121W39PB
Număr parc 8D121W39PB Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 784 pcs Fișa cu date 1.8D121W39PB.pdf2.8D121W39PB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-39 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-5701
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy