8D115W19SN
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D115W19SN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 19C 19#20 SKT RECP
Foi de date: 1.8D115W19SN.pdf2.8D115W19SN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 8D115W19SN
Număr parc 8D115W19SN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 19C 19#20 SKT RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1474 pcs Fișa cu date 1.8D115W19SN.pdf2.8D115W19SN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-4989
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy