8D115W19PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8D115W19PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8D 19C 19#20 PIN RECP
Foi de date: 1.8D115W19PN.pdf2.8D115W19PN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 8D115W19PN
Număr parc 8D115W19PN Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8D 19C 19#20 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1576 pcs Fișa cu date 1.8D115W19PN.pdf2.8D115W19PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-19 Shell Material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
ambalare Bulk Alte nume 1792-4983
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Caracteristici -
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy